Güle Oynaya Türkçe

Sınıf Uygulamaları

Sizlere güleryüzlü bir Türkçe kitabı sunuyoruz. Kitabımız, MEB müfredatında yer alan öğrenim alanları, alt öğrenim alanları ve kazanımlarına göre hazırlandı. Kısa anlatımlar, orjinal metinlerle desteklendi. Bu metinlere dayalı etkinlik ve kazanımların gerektirdiği uygulamalara yer verildi. Öğrenilenlerin uygulanmasına ve pekiştirilmesine yönelik olarak hazırlanan ürün, nitelikli görsellerle zenginleştirildi. Her Tema, “Fıkra Zamanı,” “Tekerleme – Şekerleme Zamanı”, “Bilmece – Bildirmece Zamanı” gibi renkli ögelerle süslendi. Ayrıca bu üründe çoktan seçmeli sorulara da gereğince yer verildi.

160 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Kuşe Kapak

Güle Oynaya Matematik

Sınıf Uygulamaları

Sizlere nitelikli ve neşeli bir Matematik kitabı sunuyoruz. Bu ürünle öğrencilerimizin Matematik dersini daha da sevdiğini fark edeceksiniz. Kitabımız, MEB müfredatında yer alan öğrenim alanları, alt öğrenim alanları ve kazanımlarına göre hazırlandı. Kısa anlatımlar, orjinal problemlerle desteklendi. Öğrenim alanlarına dayalı etkinlik ve kazanımların gerektirdiği uygulamalara yer verildi. Öğrenilenlerin uygulanmasına ve pekiştirilmesine yönelik olarak hazırlanan ürün nitelikli görsellerle zenginleştirildi. Çinkolik ve Pistolik kitabın iki sevimli kahramanı. “Eğlence Zamanı”, “Çeşitli Oyun Etkinlikleri”, “Boyama” etkinlikleri, kitabı daha da neşeli ve öğretici kılıyor. Ayrıca bu üründe çoktan seçmeli sorulara da gereğince yer verildi.

192 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Kuşe Kapak

Güle Oynaya Hayat Bilgisi

Sınıf Uygulamaları

Sizlere güleryüzlü bir Hayat Bilgisi kitabı sunuyoruz. Kitap hazırlanırken yaşadığımız en yakın çevre hareket noktası olarak alındı. Böylece kendimizi, bireysel özelliklerimizi ve çevremizi tanımaya yönelik bir yaklaşım benimsendi. Bu ürün MEB müfredatında yer alan öğrenim alanları, alt öğrenim alanları ve kazanımlarına göre hazırlandı. Kısa anlatımlar, orjinal metinlerle desteklendi. Bu metinlere dayalı etkinlik ve kazanımların gerektirdiği uygulamalara yer verildi. Öğrenilenlerin uygulanmasına ve pekiştirilmesine yönelik olarak hazırlanan ürün nitelikli görsellerle zenginleştirildi. “Bilge Rabot“, kitabın sevimli kahramanı. Her Tema, “Kazanım Değerlendirme”ler ile desteklendi. Oyunlara bolca yer verildi. Ayrıca bu üründe çoktan seçmeli sorular da gereğince yer aldı.

160 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Kuşe Kapak

Uygulama Sayfaları

( 40 adet )

Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisine özgü konulardan oluşan çekkopar tarzında bir ürün. Bu üründe her testin ilk sayfası uygulama - etkinlik şeklinde ikinci sayfa ise çoktan seçmeli sorulardan oluşuyor. 1. sınıfın son evresinde öğrenilenlerin uygulanmasına yönelik olarak hazırlanan bu ürün ayrıca renkli çizimlerle süslendi.

80 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Kuşe Kapak