Güle Oynaya Türkçe

Sınıf Uygulamaları

2. Sınıfta Türkçe’deki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, ipuçları kitabımızda yerini aldı. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

208 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Matematik

Sınıf Uygulamaları

2. Sınıfta Matematik’deki tüm kazanımlar, bu üründe uygulamalarla verildi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, örnek problem çözümleri ve öğrencinin çözeceği problemler kitabımızda yerini aldı. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. Ayrıca, kitabın sonunda, tüm soruların çözümleri de yer alıyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

224 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Hayat Bilgisi

Sınıf Uygulamaları

2. Sınıfta Hayat Bilgisi’ndeki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Uygulamalar, konuya göre orjinal çizimlerle süslendi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, ipuçları kitabımızda yerini aldı. Uygulamalar, orjinal çizimlerle süslendi. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

160 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya İngilizce

Sınıf Uygulamaları

2. Sınıfta İngilizce’deki tüm kazanımlara bu üründe farklı egzersizlere yer verildi. Obje – kelime, haraket – kelime ilişkisi ve uygulamaları, cümle çalışmaları bol örneklerle ele alındı. Öğrencilerimizin, bir yabancı dile iyi başlaması için, kitabımız dil öğretim mantığıyla hazırlandı ve nitelikli görsellerle süslendi.

96 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

2. Sınıf Eğitim Seti

Güle Oynaya Türkçe, Güle Oynaya Matematik, Güle Oynaya Hayat Bilgisi ve Play and Enjoy English ve Veli Kitapçığı’ndan oluşan mükemmel bir set. İkinci dönemde bir öğrencinin tüm ihtiyacını karşılamak üzere hazırlandı.

Anne Babaya Notlar 1-2