Güle Oynaya Türkçe

Sınıf Uygulamaları

3. Sınıfta Türkçe’deki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, ipuçları kitabımızda yerini aldı. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

224 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Matematik

Sınıf Uygulamaları

3. Sınıfta Matematik’deki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, örnek problem çözümleri ve öğrencinin çözeceği problemler ve ipuçları kitabımızda yerini aldı. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

240 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Fen Bilimleri

Sınıf Uygulamaları

3. Sınıfta Fen Bilimleri’ndeki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, örnek problem çözümleri ve öğrencinin çözeceği problemler, ipuçları ile birlikte kitabımızda yerini aldı. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

144 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Hayat Bilgisi

Sınıf Uygulamaları

3. Sınıfta Hayat Bilgisi’ndeki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Ayrıca, kısa anlatımlar, örneklemeler, ipuçları kitabımızda yerini aldı. Uygulamalar, orjinal çizimlerle süslendi. Konu sonunda çeşitli “değerlendirmeler”e yer verildi. Bu değerlendirmelerde öncelikli olarak çoktan seçmeli sorular bulunuyor. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

160 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya İngilizce

Sınıf Uygulamaları

3. Sınıfta İngilizce’deki tüm kazanımlar bu üründe uygulamalarla verildi. Her üniteye yönelik hikâyeler hazırlandı. ‘Little Jim’. Ünitede öğrenilen kelimelerden o konudaki küçük hikâyeler ve etkinlik çalışmaları ile desteklendi. Hikâyelerin sesli halleri ile dinleyerek öğrenme uygulamasına yer verildi. İşlenen konuların sınıf ortamında uygulanabilmesi ve pekiştirilmesi için hazırlanan bu ürün, öğretmenin önemli bir yardımcısı olacaktır.

128 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

3. Sınıf Eğitim Seti

Güle Oynaya Türkçe, Güle Oynaya Matematik, Güle Oynaya Hayat Bilgisi, Güle Oynaya Fen Bilimleri, Play and Enjoy English ve Veli Kitapçığı’ndan oluşan mükemmel bir set. İkinci dönemde bir öğrencinin tüm ihtiyacını karşılamak üzere hazırlandı.

Anne Babaya Notlar 3-4