Serbest Etkinlikler

Bu dersle çocuğun eğlenerek öğrenmesi ve bazı beceriler kazanması hedeflenmiştir. Serbest etkinliklerin sistemli ve planlı uygulanması hem öğretmeni hem de veliyi rahatlatır. Çocuğun bu etkinlikleri yaparken büyük keyif alacağına ve zorlanmadan yapacağına inanıyoruz. Araştırmalarımız sonucu eğitimde bu tür nitelikli bir etkinlik kitabının olmadığını gördük. Bu çalışmanın bu eksiği fazlasıyla gidereceğine inanıyoruz.

96 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Görsel Sanatlar

( Örnekli Uygulama Defteri )

Öğrenci ve öğretmenlerimize müjde. Artık Görsel Sanatlar dersinde özenle hazırlanmış, nitelikli bir ürün var. Her dersin işlenişi karşılıklı 2 sayfada veriliyor. İlk sayfada müfredatın öngördüğü çalışmaların neler olduğu, bunların yapılması için hangi hazırlıkların ve malzemelerin gerektiği belirtiliyor, gerektiğinde örnek bir çizim yapılıyor; diğer sayfa ise bu kılavuzluk eşliğinde öğrencinin çalışmasına ayrılıyor. Çocuklarımızın sanatsal becerilerinin gelişmesi için çok ama çok önemli bir eser, bir uygulama defteri.

96 sayfa
Renkli
22 x 27,5
1. Hamur
Sıvama Kapak

Matematik Problemlerim

Öğrencilerimizi matematiğin gizemli dünyasına çekecek, o dünyayı sevdirecek özgün bir çalışma. Herhangi bir alt başlıkla ilgili tüm problemler 360° bakış açısıyla bu kitapçıkta taranıyor. Tüm konular bu şekilde ele alınıyor. Bu ürün, matematiksel zeka gelişimi için özel bir kurguya sahip. Ayrıca, her sorunun karşısında çözüm alanı verilmiş olması kitabı diğerlerinden farklılaştırıyor.

128 sayfa
Renkli
17 x 24
1. Hamur
Sıvama Kapak