Güle Oynaya Türkçe

Sınıf Uygulamaları

Sizlere yepyeni bir Türkçe / Sınıf Uygulamaları sunuyoruz. Güle Oynaya Türkçe Tema’lara göre hazırlandı. Her Tema’nın önünde ilgili ve gerekli bir metin verilerek, bu metinden hareketle etkinlik ve uygulamalar oluşturuldu. Uygulamalar yapılandırıcı eğitim ve çoklu zeka yaklaşımlarına uygun olarak çeşitlendirildi. Öğrencinin yazma, düşünme, akıl yürütmesine yönelik uygulamalar da özenle hazırlandı. Arkasından kademeli olarak, Hazırlık Testine, Uygulama Testine, Tema Değerlendirme Testine yer verildi. “Bir Adım İleri” sayfasında zor alanları seven öğrenciler için sürprizler var. “Hayatın İçinden” sayfası öğrendiklerimizi, yaşadığımız çevre ile bütünleştiren eğlenceleri içeriyor, kitaba ayrı bir renk katıyor. Kontrol Noktasında ise Tema’da yer alan tüm etkinlikler, uygulamalar ve testlerin cevapları yer alıyor. Böylece nitelikli bir ölçme – değerlendirmeye ulaşılıyor.

208 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Matematik

Sınıf Uygulamaları

Sizlere yepyeni bir Matematik / Sınıf Uygulamaları sunuyoruz. Güle Oynaya Matematik ünitelere göre hazırlandı. Her ünitede farklı bakış açılarıyla etkinlik ve uygulamalar oluşturuldu. Uygulamalar yapılandırıcı eğitim ve çoklu zeka yaklaşımlarına uygun olarak çeşitlendirildi. Öğrencinin düşünme ve akıl yürütmesine yönelik uygulamalar da özenle hazırlandı. Arkasından kademeli olarak, Hazırlık Testine, Uygulama Testine, Ünite Değerlendirme Testine yer verildi. “Bir Adım İleri” sayfasında zor alanları seven öğrenciler için sürprizler var. “Hayatın İçinden” sayfası öğrendiklerimizi, yaşadığımız çevre ile bütünleştiren eğlenceleri içeriyor, kitaba ayrı bir renk katıyor. Kontrol Noktasında ise ünitede yer alan tüm etkinlikler, uygulamalar ve testlerin cevapları yer alıyor. Böylece nitelikli bir ölçme – değerlendirmeye ulaşılıyor.

224 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Fen Bilimleri

Sınıf Uygulamaları

Sizlere yepyeni bir Fen Bilimleri / Sınıf Uygulamaları sunuyoruz. Güle Oynaya Fen Bilimleri ünitelere göre hazırlandı. Her ünitede farklı bakış açılarıyla etkinlik ve uygulamalar oluşturuldu. Uygulamalar yapılandırıcı eğitim ve çoklu zeka yaklaşımlarına uygun olarak çeşitlendirildi. Öğrencinin düşünme ve akıl yürütmesine yönelik uygulamalar da özenle hazırlandı. Arkasından kademeli olarak, Hazırlık Testine, Uygulama Testine, Ünite Değerlendirme Testine yer verildi. “Bir Adım İleri” sayfasında zor alanları seven öğrenciler için sürprizler var. “Hayatın İçinden” sayfası öğrendiklerimizi, yaşadığımız çevre ile bütünleştiren eğlenceleri içeriyor, kitaba ayrı bir renk katıyor. Kontrol Noktasında ise ünitede yer alan tüm etkinlikler, uygulamalar ve testlerin cevapları yer alıyor. Böylece nitelikli bir ölçme – değerlendirmeye ulaşılıyor.

192 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya Sosyal Bilgiler

Sınıf Uygulamaları

Sizlere yepyeni bir Sosyal Bilgiler / Sınıf Uygulamaları sunuyoruz. Güle Oynaya Sosyal Bilgiler ünitelere göre hazırlandı. Her ünitede farklı bakış açılarıyla etkinlik ve uygulamalar oluşturuldu. Uygulamalar yapılandırıcı eğitim ve çoklu zeka yaklaşımlarına uygun olarak çeşitlendirildi. Öğrencinin yazma,
düşünme, akıl yürütmesine yönelik uygulamalar da özenle hazırlandı. Arkasından kademeli olarak, Hazırlık Testine, Uygulama Testine, Ünite Değerlendirme Testine yer verildi. “Bir Adım İleri” sayfasında zor alanları seven öğrenciler için sürprizler var. “Hayatın İçinden” sayfası öğrendiklerimizi, yaşadığımız çevre ile bütünleştiren eğlenceleri içeriyor, kitaba ayrı bir renk katıyor. Kontrol Noktasında ise ünitede yer alan tüm etkinlikler, uygulamalar ve testlerin cevapları yer alıyor. Böylece nitelikli bir ölçme – değerlendirmeye ulaşılıyor.

176 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

Güle Oynaya İngizlice

Sınıf Uygulamaları

Sizlere yepyeni bir English / Sınıf Uygulamaları sunuyoruz. Play and Enjoy English ünitelere göre hazırlandı. Her ünitede farklı bakış açılarıyla etkinlik ve uygulamalar oluşturuldu. Uygulamalar yapılandırıcı eğitim ve çoklu zeka yaklaşımlarına uygun olarak çeşitlendirildi. Öğrencinin yazma, düşünme ve öğrenmesine yönelik uygulamalar da özenle hazırlandı. Cevap Anahtarları bölümünde ise ünitede yer alan tüm etkinlikler, uygulamalar ve testlerin cevapları yer alıyor. Böylece nitelikli bir ölçme – değerlendirmeye ulaşılıyor.

112 sayfa
Renkli
19.5 x 27
1. Hamur
Karton Kapak

4. Sınıf Eğitim Seti

Güle Oynaya Türkçe, Güle Oynaya Matematik, Güle Oynaya Sosyal Bilgiler, Güle Oynaya Fen Bilimleri, Play and Enjoy English ve Veli Kitapçığı’ndan oluşan mükemmel bir set. İkinci dönemde bir öğrencinin tüm ihtiyacını karşılamak üzere hazırlandı.

Anne Babaya Notlar 3-4